Catering

BAR CATERING

Chcete si dopřát atmosféru koktejlového baru na vaší privátní akci, firemním večírku, svatbě či narozeninové oslavě? Tak to jste na našich stránkách správně. 

CO NABÍZÍME?

Jsme schopni kompletně zajistit koktejlový servis dle vašich představ i představ vašich klientů. Na základě dlouholetých cateringových zkušeností připravíme koktejlové menu s libovolným množství koktejlů, ať už klasických, které znáte z našeho baru, nebo s tématikou dané akce či firmy. To vše s grafickou úpravou dle vašich požadavků. Dále máme k dispozici designový mobilní bar, který je možný postavit na jakémkoliv místě pořádané akce a díky stylovému barevnému podsvícení se stane dominantou prostoru a zajistí zážitek z míchaných nápojů. Součástí nabídky je libovolné množství vlastního skla, ledu, špičkového barového inventáře a kvalitních prémiových surovin pro přípravu koktejlů.

V neposlední řadě nabízíme přípravu welcome drinků či koktejlů pro vaše hosty, prezentaci a řízenou degustaci vín nebo ultraprémiových lihovin ( whisky, koňaky, rumy, tequily atd…) Ale také v současnosti velmi oblíbenou ochutnávku šampaňských vín. To vše s odborným výkladem našeho kvalifikovaného personálu.

BARMANSKÁ SHOW

Hledáte zajímavé akční zpestření vašeho večírku? Využijte naší barmanskou show! O co se jedná? Za hudebního doprovodu vám náš barman předvede vystoupení, kdy vzduchem létají lahve, sklenice, ledy a to vše zakončené divácky velmi oblíbenou ohnivou show, při které barman žongluje se zapálenými lahvemi nad hlavou a rozpálí celý prostor ohnivými efekty. Během 15minutového vystoupení zažijete nevšední zážitek, který zaručeně zvedne ze židle všechny vaše hosty, ať už se jedná o maturitní ples, setkání obchodních partnerů nebo narozeninovou či rodinnou oslavu.

Náš kvalifikovaný, jazykově vybavený personál je plně k dispozici pro vaše účely, připravený se postarat o hladký průběh akce. FLEXIBILITA je naše přednost a proto jsme schopni zajistit cateringové služby podle určených podmínek a dopravit se za vámi KDYKOLIV A KAMKOLIV!

KONTAKTUJTE NÁS přímo v baru Žlutá ponorka, Česká ulice 66, České Budějovice, emailem: info@barzlutaporka.cz, nebo telefonicky na čísle 777 553 170. Těšíme se na spolupráci s vámi!